rekcinnost.png, 4,8kB
Využité možnosť propagácie vašej spoločnosti alebo podujatia na mieste kde vás všetci uvidia.

Voľné reklamné plochy!

Prezentujte sa prostredníctvom bannerov a bigbannerov na lešení počas našich stavieb a tak isto v úvodnom mesačníku PRESS FORUMRozmer siete

Štandardná sieť má šírku 2,5 metra a dlĺžku až 80 metrov. Dodanie je podľa vášho výberu možné v baloch alebo roliach. Bočné strany (na šírku) sú ukončené výrezmi do siete a umožňujú jednoduché upevnenie pomocou plastovej pásky.

Vlastnosti materiálu

Hustota siete (veľkosť rastru) je 4 x 3 mm zabezpečuje tienenie 27% (podľa ASTM1494-92) a priepustnosť vzduchu 465,2cm3/cm2 (podľa ASTMD737). Plošná hmotnosť je 35g/m2 a tepelná použiteľnosť od -30 do +70°C.

Možnosti potlače

Plnofarebnú polač je možné aplikovať takmer celú šírku siete (2,4m z 2,5m) a takmer celú jej dĺžku (70m z 80m). Sieť je možné potlačiť súvislým motívom (logo, fotografia, text) alebo opakovaním menšieho motívu (napríklad logo, slogan). Na potlač použijeme vami dodaný grafický podklad, prípadne Vám ho vytvoríme podľa Vaších požiadaviek.

Odolnosť a životnosť

Polyetylénová sieť (PE) je odolná proti UV žiareniu, vode a kyselinám. Tepelná použitelnosť v rozsahu od -30 do +70°C. Životnosť siete (v závislosti od poveternostných podmienok) je 2 roky.


Kontakt

reklama©iqbuild.sk
0948 381 004

Spoločnosť IQ Build zabezpečí svojím klientom . návrh , tlač , distribuciu a montáž . Cenove ponuky vytvárame individuálne podľa špecifických potrieb zákaznika, aby sme dosiahli najvyššiu mieru spokojnosti. Našou ideologiou nieje jednotvárnosť ale individuálny prístup a tvorivosť.